személyes lap. Szilvíí lapja...
My world

Tokiotom.gp immáron hét éve nyitotta meg kapuit, Tokio Hoteles témában. Majd kisebb kihagyás után már a róluk írt történeteket posztoltam. Most újra indul az oldal, de már csak a saját történeteim kerülnek majd fel.
De ki is a szerkesztő? A nevem Szilvi, 23 éves vagyok. Szeretek írni, honlapot szerkeszteni, de a legjobban olvasni szeretek.
Többet szeretnél tudni?

 
Menü
 
Chatbox

 

 

 
Cserék

    
    
    
    

 
Information

Szerkesztő: Szilvi
Téma: Fanfiction
Nyitás: 2013. augusztus 25.

 
Ti lennétek
Indulás: 2006-06-21
 
Log in
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 

Css

//css-kodok.gportal.hu/

 
Vele vagy Nélküle?
Vele vagy Nélküle? : 40 rész Beszélgetések és agyalások...:)

40 rész Beszélgetések és agyalások...:)

Szilvíí  2010.05.07. 15:10


40 rész Beszélgetések és agyalások… :)

Miután megvacsiztunk mindenki elment a saját dolgára. A legtöbben fürdeni majd aludni mentek. Én is így tettem csak fürdés után átmentem Sarahoz. Kopogtam.

Gyere. – Sarah
Hali. Nem vagy éhes? Nem is ettél semmit egész nap. 
Kösz nem. Nem kívánok semmit. – Sarah
Értem.
Na mond. – Sarah
Honnan tudod, hogy akarok valamit mondani?
Ismerlek. kettő pedig az ikrem vagy ha nem felejtetted el. – Sarah
Ja igen. :D
Na akkor várj elhelyezem magam kényelembe, mert ha jól sejtem akkor ez a beszélgetés sokáig fog tartani. – Sarah
Hogy ismersz.
Na akkor mi is érdekel? – Sarah
Ő… minden.
Pontosabban? – Sarah
Minden. Régen beszélgettünk és most elmesélhetsz mindent.
Oké. – Sarah

Azzal Sarah el is kezdte mesélni a dolgokat. Töviről hegyére elmondott mindent, ami a buli óta történt.

Na és mi van a te hercegeddel? – Sarah
Bill-re gondolsz?
Aha. –Sarah
Semmi. Jól megvagyunk. elhívott a saját érettségi bálomra.
Na már olyan is van? – Sarah
Ne kezd te is.
Kitalálom. Niki. – Sarah
Nem vagytok véletlenül testvérek?
Szóval ő volt. De imádom ilyenkor. – Sarah
Aha. Mikor szívat mi?!
Naná.  Sarah

 

Miközben mi beszélgettünk, Bill is átment Tomhoz. Érezte, hogy van valami baja. Ma olyan erőszakos volt. És ez csak akkor van, ha valami baja van.

Tom.!! Bill vagyok. Bejöhetek? – Bill
Gyere. – Tom  Mizu öcsi?
Semmi és veled? Van valami bajod? Olyan fura vagy egy pár hete?! – Bill
Nincs semmi bajom. – Tom
Az ikred vagyok. Érzem ha valami bajod van. – Bill
Télleg nincs semmi. Feleslegesen aggódsz. – Tom
Hát ha nem mondod el akkor nem. De tudd ha akarod én meghallgatlak. – Bill
Tudom. Köszi öcsi de nincs semmi bajom. – Tom
Hát jó. Akkor megyek szunyálni. Jóét. – Bill
Neked is öcskös. – Tom

Ezután Tom elmerült a gondolataiba. Sarah-n járt az esze. Zavarta, hogy azzal az alakkal jár el. De végül is ezt magának köszönheti. Hisz ha lépet volna akkor most Sarah vele járna el. De még maga se tudja mit érez. Hisz egy lány iránt már nagyon régen érzett így. Talál féltékeny?

Mi az nem lehet. Nem lehetek féltékeny, mert akkor az azt jelenti, hogy szerelmes vagyok? Álljunk csak meg. Én azt se tudom milyen az a szerelem! – Mondta Tom magának.

De tudta, hogy el van vesze. Még sosem érzett így egy lány íránt. Lehet, hogy Sarah lesz aki megváltoztatja?

Most térjünk vissza hozzánk.

Na és mi van Tommal?
Semmi. Mi lenne?! – Sarah
Hát azt hittem, hogy beszéltetek már.
Hát nem amint látod. Asszem én feladom. Tudod, ez nem én vagyok, de változnak az idők. – Sarah
Oké. Ha így gondolod akkor én támogatlak. De akkor kivel jössz a bálra?
Egyedül megyek. Csak én egy nappal hamarabb megyek haza. –Sarah
Mi? Én ezt miért csak most tudom meg?
Nyugi. Elmondtam volna. –Sarah
Ja akkor mikor már mentél volna el.
Jó bocsi. –Sarah
Semmi. De miért mész el hamarabb?
Egy kicsit egyedül akarok lenni. Átgondolom a dolgokat és másnap már a régi Sarah leszek. :D
Már majd el is felejtettem. Minden évben kijön rajtad egy ilyen.
Hát ja. – Sarah
Oké. De 1 hét múlva  régi Sarah-t akarom látni.
Okés. :D Szeretlek hugikám. –Sarah
Én is nővérkém.

Na akkor én megyek aludni. - Sarah
Jól van.
Jóét. - Sarah
Neked is.

Kijöttem a szobából, majd mentem is sajátomba ahol egyből rádőltem az ágyamra. Gondolkodni kezdtem. Sajnálom Saraht.  Az utóbbi időben nincs valami jól. Sok rossz érte mostanában. Remélem 1 hét múlva látom a régi bolondos Sarah-t láthatom. Ezekkel a gondolatokkal aludtam el .

 

Elindult a Játék határok nélkül rajongói oldal! Ha te is szeretted a '90-es évek népszerû mûsorát, nézz be ide!    *****    Megjelent a Nintendo Switch 2 és a Mario Kart World! Ennek örömére megújítottam a Hungarian Super Mario Fan Club oldalt.    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    A PlayStation 3 átmeneti fiaskója után a PlayStation 4 ismét sikersztori volt. Ha kíváncsi vagy a történetére, katt ide!    *****    A Bakuten!! az egyik leginkább alulértékelt sportanime. Egyedi, mégis csodálatos alkotásról van szó. Itt olvashatsz róla    *****    A PlayStation 3-ra jelentõsen felborultak az erõviszonyok a konzolpiacon. Ha érdekel a PS3 története, akkor kattints ide    *****    Új mese a Mesetárban! Téged is vár, gyere bátran! Mese, mese, meskete - ha nem hiszed, nézz bele!    *****    Az Anya, ha mûvész - Beszélgetés Hernádi Judittal és lányával, Tarján Zsófival - 2025.05.08-án 18:00 -Corinthia Budapest    *****    ✨ Egy receptes gyûjtemény, ahol a lélek is helyet kapott – ismerd meg a „Megóvlak” címû írást!    *****    Hímes tojás, nyuszipár, téged vár a Mesetár! Kukkants be hozzánk!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    Nagyon ütõs volt a Nintendo Switch 2 Direct! Elemzést a látottakról pedig itt olvashatsz!    *****    Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG