59 rész Ott alvás
Szilvíí 2010.05.07. 15:29
59 rész Ott alvás
Hosszú ideig csak álltunk és csókoltuk a másikat. Nem tudtuk abbahagyni. Nem ment. Szinte megszűnt körülöttünk a világ. Csak mi ketten voltunk és senki más. Ismeritek az érzést? Állsz a barátoddal bárhol szorosan magához húz, és hosszú csókban forr össze ajkatok. Na most pont ezt érzem én is. Leírhatatlan érzés ez. Sokan tudjátok mire gondolok, de elmondani nagyon nehezen lehet.
Lassan levegőt sem kaptunk. Mikor szétváltak ajkaink, zihálva vettük a levegőt, de a szemünk és az ajkuk csak mosolygott. Ha Bill nem tartott volna, tuti, hogy ott esek össze. Csak álltunk és mosolyogtunk. De én ezt megunva szorosan hozzábújtam é s fejemet a mellkasára tettem. Átölelt, hogy még közelebb érezzen magához. Mennyei érzés ez.
Bill?
Hmm? – Bill
Szeretlek.
Én is nagyon szeretlek. Köszönöm, hogy vagy nekem. – Bill
Én köszönöm a sorsnak, hogy találkozhattunk.
Köszönöm istenem. – Bill
De most már menjünk. Álmos vagyok, és aludni akarok a karjaidban.
Rendben. Megyek lezuhanyozok és 10 perc múlva pizsiben visszatérek. – Bill
Rendben.
Maradj. Kitalálok egyedül is. És köszönöm a vacsorát. Remek háziasszony vagy. – Bill
Örülök, hogy ízlett.
Megyek. – Bill
Egy gyors csókot nyomott ajkamra, majd kiment az ajtón.
Már vagy jó pár perce kiment az ajtón, de én még mindig ott álltam és mosolyogtam. Meg sem bírtam mozdulni. Ugyan az az érzés fogott el, mikor kimondta, hogy szeret. Mosolyogva mentem be a fürdőbe. Az arcomon továbbra is ott volt a mosoly. Azt hiszem egy darabig nem lehet letörölni.
Hamar végeztem a fürdéssel. Felvettem a pizsim, majd a köntösöm, és vártam Billt. Míg vártam, odamentem az ablakhoz, hogy kinézzek rajta. Mikor kinéztem elállt a szavam. Szakadt a hó. Észre sem vettem. De ahogy kinézett a táj, valami csodás volt. Holnap ráveszem a többieket, hogy menjünk ki egy kicsit szórakozni. Majd kopogtak. Tuti Bill az. És mikor kinyitottam na ki volt ott? Naná, hogy Bill.
Láttad már, hogy szakad a hó.? – Bill
Igen. de még csak november elején vagyunk.
Úgy látszik, most hamarabb lett hó. – Bill
Mi lenne, ha este levinnénk a többieket egy kis szórakozásra?
Nekem tetszik. De szerintem melegen öltözetek majd fel, mert, ahogy ismerem Tomot, addig nem hagy, még meg nem fürdetett. – Bill
Nem vagyok én olyan gyenge.
Elhiszem. – Bill
Na, inkább menjünk aludni. Fázom. – én
Menjünk. És majd felmelegítelek. – Bill
Alig várom.
Kint leoltottuk az összes villanyt, majd bementünk a szobámba. Mivel elég nagy ágyak voltak simán elfértünk.
Én alszok a jobb oldalon.
Oké. A lényeg, hogy velem vagy. – Bill
Imádlak.
Én is téged. De nem másznál be mellém? – Bill
Hmm…de.
Miután bemásztam az ágyba, leoltottam a kisvillanyt, majd befészkeltem, magam Bill karjaiba. Húú télleg melegem lett. :)
Hú te aztán nem vicceltél. Tiszta forró vagy.
Fűt a szerelem. – Bill
Akkor nekem is bekapcsolhatna már.
Nyugi, befog. – Bill
Jóét szívem.
Neked is kicsim. – Bill
Még egy utolsó csók, és szorosan egymáshoz bújva aludtunk el.
|